Wiosnę zaczynamy do zwycięstwa u siebie.

Niedziela , 24.04.2016 to początek wiosennej rundy Ligi Sołeckiej 2015/2016. W pierwszej kolejce spotykamy się z drużyną z Bezled. Mimo dobrego wyniku jesienią, spodziewamy się jak zwykle ciężkiego meczu. Fakt , że w spotkaniu nie mógł zagrać Paweł i , że większość z nas od miesięcy nie grało w piłkę nie nastrajał optymistycznie przed rozpoczęciem zawodów. Mecz zaczął się dość wyrównanie , graliśmy akcja za akcję do momentu kiedy sędzia nie podyktował rzutu karnego, który został dość pewnie wykorzystany przez Gości. Po stracie bramki rzuciliśmy się do odrabiania strat czego efektem była bramka Złotego z rzutu wolnego podyktowanego za zagranie ręką przed polem karnym. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:1. Na drugą część wyszliśmy już trochę pewniejsi siebie co pozwoliło strzelić kolejne trzy bramki. Pod koniec , przy wyniku 4:1 Goście trochę przycisnęli i strzelili bramkę na 4:2 co jednak spowodowało rozluźnienie w ich obronie , które zaowocowało kilkoma akcjami sam na sam z naszej strony. Mecz był dość wyrównany, Gości kilkukrotnie ratowała poprzeczka , a u nas sporo sytuacji uratował świetnie dysponowany tego dnia Andrzej. Cieszą 3 punkty i czekamy na kolejny mecz u nas z zespołem Tolko.

Bramki strzelali dziś : Złoty x2, Buli , Adi