Nowy sezon, nowa strona. Pierwsza kolejka ligi sołeckiej 2015/2016 za nami.

Kolejny sezon ligi sołeckiej rozpoczęło 9 zespołów. W stosunku do poprzedniego sezonu do ligi wracają zespoły z Łojd, Kraczyk i Galin.

Najciekawszym spotkaniem pierwszej kolejki był mecz zwycięzcy poprzedniej edycji oraz drugiej drużyny tabeli czyli starcie Bezledy - Spytajny. Mecz rozegrany był na dobrym poziomie, a wynik nie oddaje do końca tego co działo się na boisku. Zawody były dosyć wyrównane jednak to my wygrywamy zdecydowanie dzięki bardzo dobrym kontrom, a wynik mógł być wyższy gdyż nie wykorzystaliśmy kilku dobrych sytuacji. Po szybko strzelonym przez nas golu gospodarze momentalnie wyrównali jednak potem strzelaliśmy już tylko my. Po trzech bramkach Buliego, dwóch Adiego, po golu dokładają Paweł i Złoty. Wynik 1-7 i dobre rozpoczęcie sezonu w naszym wykonaniu.