Druga kolejka i pierwsze niespodzianki za nami.

W drugiej kolejce jedziemy na mecz derby do Tolko. Niestety po raz drugi w tym sezonie mamy problemy ze składem więc gramy 5+1 . Nasza forma tego dnia nie przemawiała za naszym zwycięstwem, a biorąc pod uwagę mobilizacje jaka była w zespole Gospodarzy trudno było oczekiwać łatwego meczu. Pierwsze kilkanaście minut nie zwiastowało większych emocji. Koło 15 minuty strzelamy gola i mecz zaczyna się rozkręcać. Podrażnieni stratą gola Gospodarze zaczynają coraz śmielej atakować co bezwzględnie wykorzystujemy strzelając kolejne bramki. W końcówce meczu tracimy gola po samobójczym trafieniu naszego zawodnika, a chwilę później sędzia kończy spotkanie. Udaje się wygrać kolejne , wbrew pozorom, bardzo trudne spotkanie i pełni optymizmu czekamy na kolejne kolejki.  Gole w tym meczu strzelali niezawodny Buli, po dwie Złoty i wchodzący na 5 min z połamaną ręką Gacihno de Souza Grzegorz.

Niespodzianką skończył się mecz zespołu z Bezled i Gromek. Remis 3:3.