Nadal z kompletem punktów.

Kolejny mecz to spotkanie z Parkoszewem , zespołem z którym zawsze grało nam się ciężko. Pierwsze minuty meczu bardzo podobne do poprzednich naszych meczów. Dużo kopaniny , mało składnych akcji i tracimy bramkę na 0:1. W końcówce pierwszej połowy gra zaczyna się jakoś zazębiać i za chwilę udaje nam się wyrównać. Na drugą połowę wychodzimy zdeterminowani i co rusz stwarzamy sobie groźne sytuacje. Po trzech kolejnych bramkach prowadzimy 4:1. W końcówce meczu goście poderwali się do odrabiania strat i strzelają bramkę na 4:2 jednak za chwilę to my strzelamy piątą bramkę i po 5 kolejkach nadal mamy komplet punktów. Za tydzień mecz na szczycie, gramy z dotychczasowym liderem z Galin i liczymy na trzy punkty. W niedzielę bramki dla naszej drużyny strzelali Haka, Złoty, Gacek i Buli.